FA Meteor Tábor - Kalendář akcí

PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2017-18

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů sezóny 2017 - 2018.

STARŠÍ DOROST

2017 - 2018
     

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 19. 8. 2017  KP Junior Strakonice

Strakonice Křemelka

10:00    
SO 26. 8. 2017  KP Sokol Sez. Ústí Tábor Čekanice 9:00    
SO 2. 9. 2017  KP ZVVZ Milevsko Milevsko 10:00    
SO 9. 9. 2017  KP Malše Roudné Tábor Čekanice 9:00    
NE 17. 9. 2017  KP Vodňany+Dříteň Vodňany 10:00    
SO 23. 9. 2017  KP Hradiště Tábor Čekanice 9:00    
ČT 28. 9. 2017  KP Trhové Sviny Tábor Viktoria 9:00    
NE 1. 10. 2017  KP Čtyři Dvory Čtyři Dvory  10:00    
SO 7. 10. 2017  KP Slavia Č.Budějovice Tábor Viktoria 9:00    
NE 15. 10. 2017 KP Loko Č.Budějovice Loko ČB 10:00    
NE 21. 10. 2017 KP Český Krumlov Tábor Viktoria 9:00    
NE 29. 10. 2017 KP SKP Č.Budějovice Tábor Viktoria 10:00    
NE 5. 11. 2017 KP Lomnice nad Lužnicí Lomnice 10:00    

 

 MLADŠÍ

 DOROST  2017 - 2018
     

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 SO 19.8.2017  KP  Junior Strakonice Strakonice 12:15 2:1 pk. prohra
 SO 26.8.2017 KP Sokol Sezimovo Ústí Čekanice
11:15 10:1 výhra
 SO 2.9.2017 KP ZVVZ Milevsko Milevsko 12:15 2:1 prohra
 SO 9.9.2017 KP Malše - Roudné Čekanice  11:15 2:0 výhra
 NE 17.9.2017 KP FK Vodňany Vodňany 12:15 1:6 výhra
 SO 23.9.2017 KP TJ Hradiště Čekanice  11:15 9:0 výhra
 ČT 28.9.2017 KP Spartak Trhové Sviny  Blanická
11:15 2:1 výhra
 NE 1.10.2017 KP SK Čtyři Dvory České Budějovice 12:15  1:0 prohra
 SO 7.10.2017 KP SK Slavia ČB  Blanická  11:15  5:2 výhra
 NE 15.10.2017 KP Loko ČB České Budějovice 12:15 4:0 prohra
 SO 21.10.2017 KP FK Slavoj ČK  Blanická  11:15  6:1 výhra
 NE 29.10.2017 KP SKP ČB  Blanická  12:15  4:3 pk.  výhra
NE 5.11.2017 KP Lomnice nad Lužnicí Lomnice nad Lužnicí 12:15 0:1 výhra
NE 12.11.2017 KP Trhové Sviny Trhové Sviny 13:45 4:2 prohra
   KP Junior Strakonice Blanická      
   KP Sokol SÚ Sezimovo Ústí      
             

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2017 - 2018      

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 27.8.2017 KP FK Malše - Roudné Roudné 09:30 0:5  výhra
 NE 3.9.2017 KP Loko ČB České Budějovice 10:00 0:6 výhra
 NE 10.9.2017 KP Jiskra Třeboň Blanická 09:30  9:1 výhra
 NE 17.9.2017 KP SK Čtyři Dvory České Budějovice 13:00 1:7 výhra
 NE 24.9.2017 KP Junior Strakonice Blanická 09:30  12:0 výhra
 NE 1.10.2017 KP TJ Blatná Blatná 09:30  1:6 výhra
 NE 8.10.2017 KP Šumavan Vimperk Blanická 09:30 3:1 výhra
 NE 15.10.2017 KP TJ Hradiště Hradiště 10:00  0:2 výhra
 NE 22.10.2017 KP FK Slavoj ČK Blanická 09:30 7:1 výhra
 NE 29.10.2017 KP FK JH 1910 Jindřichův Hradec 10:00  1:6 výhra
SO 4.11.2017 KP ZVVZ Milevsko Milevsko 09:30 0:8 výhra
             
             
             

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017
     

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 1.5.2017  2010-2011  Turnaj  Větrovy  10-14    
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat